Mystify (Sztuczek i Online Instrukcje) przez Vinny Sagoo Mentalizmu bliska Magiczne Sztuczki Illusions Magia Rekwizyty Magik Joke

zł68.11

-11 %

zł76.53

Nowy produkt

W magazynie

Przedział wiekowy 12-15 lat,Dorośli
Numer modelu Mystify
Materiał Papier
Typ Papier
Cechy Początkujący,Dowiedz się,Profesjonalne,Magów,Etap,Ulica,Zniknięcie,Łatwe do zrobienia
Wydajność formularz Bliska magii
Rozmiar Jeden rozmiar
Płeć Unisex
Jest instrukcje zawarte Tak
Ostrzeżenie don't eat
Nazwa marki ZQION

opis:
Mystify jest książka test jak żaden inny i pasuje snuggly w kieszeni. jest to książka testy, które są uciążliwe i wykorzystania w przeciwieństwie do konwencjonalnych trudne kody, sztuczek, i innych metod niejasne.
Mystify jest kompaktowy, światło i ma bardzo prosty system, który odbędzie minimalny czas, aby dowiedzieć się. do wykonywania Mystify, wystarczy zapytać widza, aby wybrać page number z książki. na przykład, mogą one wybierz strona 50, przy czym, a następnie zwrócić je do zapamiętania słowo kilka linii w dół na tej stronie. można następnie przystąpić do zapoznania się z widza umysł i ujawniają tego słowa.
można powtórzyć sztuczka z tym samym widza, lub rzeczywiście z kilku widzów w tym samym czasie, wszystkie wybór różnych stron i słowa.
Examinable
łatwe do zrobienia
pełne instrukcje i wideo online
natychmiast powtarzalne
całkowicie ręce off
kieszonkowy
brak ustawień
nie skłoniło do informacji
ocena:
" OMG! po prostu dostać to, 5 z 5. This kieszonkowe book test jest idealny do mix-and-mingle magia umysłu, że Mogę zrobić. nie pompowania do informacji, bardzo łatwe do zrobienia z bardzo mało pamięci pracy, a 120-page książki mogą być badane. to jest teraz mój 'go to' książka test... kocham go! "

Tanie: Mystify (Sztuczek i Online Instrukcje) przez Vinny Sagoo Mentalizmu bliska Magiczne Sztuczki Illusions Magia Rekwizyty Magik Joke, wysokiej jakości Mystify (Sztuczek i Online Instrukcje) przez Vinny Sagoo Mentalizmu bliska Magiczne Sztuczki Illusions Magia Rekwizyty Magik Joke, dostawcy Magiczne Sztuczki z Chin