350 W ceramiki koła maszyny DIY glina narzędzie ceramiczne pracy ceramiki gliny sztuki z elastycznego pedał 220 V AU wtyczka odpinany formowania

zł696.65

-15 %

zł829.34

Nowy produkt

W magazynie

Numer modelu Pottery Machine
Materiał Aluminum Alloy


{Infomodule}
Pakiet zawiera:
1 x ceramiki maszyny
Cechy:
-Maszyna jest oparty na zaawansowanej sprzęt w kraju i za granicą, na podstawie połączenie profesjonalne ceramiki i dzieci ceramiczne nauczania i miejskich rozrywki ceramiki i rzeczywistych potrzeb rozwoju nowego typu maszyny ciągnienia.
-Pochodzą z ruchomy pedał, można umieścić wszędzie chcesz, wygodny w obsłudze.
-Odpinany okrągłe gniazdo, łatwe do czyszczenia po użyciu.
-Urządzenie ma piękny wygląd, tak, że struktura jest zwarta: mały ślad: dobra błoto blokowanie (aby zapobiec mieszania chaos odrzucenie).
-Elastyczne działanie; gładka prędkości; niski poziom hałasu; i do przodu i do tyłu przełączania, itp.
-Moc maszyny dostaw przy użyciu jednofazowe, trzy-dostępu drutu ochrony wycieku urządzenia, bezpieczne i niezawodne działanie.
Dane techniczne:
Kolor: pomarańczowy
Materiał: Metal + stopu aluminium
Rozmiar: ok. 48x30x27 cm/18.90x11.81x10.63"
Średnica koła: ok. 24.5 cm/9.65"
Napięcie znamionowe: 220 V
Prąd znamionowy: 32A
Moc: 250-350 W
Prędkość: 0-300r/min nieorganiczne prędkości
Kierunek obrotów: pozytywne i negatywne kierunek obrotów: 500x400x450mm
Poziom hałasu:
Zastosowania:
Mały profesjonalne ceramiki typu maszyna odlewnicza jest chiński ceramiczne stowarzyszenie promocja-centrum w połączeniu z statusu edukacji szkolnej na podstawie szkoły, opracowany specjalnie do nauczania w szkole i Tao bar w użyciu, aby spełnić większość profesjonalne, i amatorskich ceramiczne entuzjastów, i rozwoju projektowania ceramiki specjalny sprzęt. Urządzenie nadaje się do produkcji ceramiki, puste i ceramiki nauczania rozrywki ceramiki. Jest szkoły ceramiki sale lekcyjne, ceramiki to, na dużą skalę rozrywki centrum szkolenia produkty.

Tanie: 350 W ceramiki koła maszyny DIY glina narzędzie ceramiczne pracy ceramiki gliny sztuki z elastycznego pedał 220 V AU wtyczka odpinany formowania, wysokiej jakości 350 W ceramiki koła maszyny DIY glina narzędzie ceramiczne pracy ceramiki gliny sztuki z elastycznego pedał 220 V AU wtyczka odpinany formowania, dostawcy Ceramika Koła z Chin