BSBL Piękno Europejskiej Morze Miasto W Kształcie Podłużny Podkładka Pod Mysz

zł17.03

-14 %

zł20.01

Nowy produkt

W magazynie

Produkty stan Zdjęcie
Styl Z nadgarstek
Materiał Krzemu
Pakiet Nie
Numer modelu New arrival
Nazwa marki ZGPAX

pulpit laptopa silikonowy żel podkładka na nadgarstek, dno przeciwpoślizgowe utrzymuje pad w miejscu, obsługuje na relaks nadgarstku, zapewnia doskonałą kliknięcie i śledzenia powierzchni. rozmiar: 23*19*2 cm
kolor: Czarny
ciepłe Wskazówka
1. Ze Względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz. gwarantujemy styl jest taki sam, jak widać na zdjęciach, ale nie taką samą wydajność na różnych organów, jak na modelu. dziękuję!
2. Please pozwalają 1-2 cm różni się ze względu na pomiarze ręcznym, dzięki!
płatności
1. najlepszym sposobem jest bezpośrednie płatności online.
2. Pełna opłata musi być się w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia, lub zamówienia będą nieważne lub anulowana przez system.
3. upewnij się, że masz ukończone wszystkie szczegółowe informacje, takie jak osoby kontaktowej, adres, kod pocztowy i numer telefonu podczas wypełniania twój kupującego informacji.
powrót i gwarancji
1. Wszystkie towary są sprawdzane przed wysyłką, więc jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, można wymieniać rzeczy w ciągu jednego tygodnia i musisz skontaktuj się z nami w ciągu 24 godzin od otrzymania zakupu.
2. opłata koszty dostawy nie podlega zwrotowi, a klient powinien być odpowiedzialny za wszystkie oskarżenia o powrocie i zwrotnego.

Tanie: BSBL Piękno Europejskiej Morze Miasto W Kształcie Podłużny Podkładka Pod Mysz, wysokiej jakości BSBL Piękno Europejskiej Morze Miasto W Kształcie Podłużny Podkładka Pod Mysz, dostawcy Podkładki pod mysz z Chin