10 sztuk Wymiana 1.8 m przewód Naprawa gry gamepad joystick Kontroler kabel 15 pinowe do NEOGEO

zł127.99

-4 %

zł134.72

Nowy produkt

W magazynie

Nintendo modelu System Rozrywki Nintendo
Kompatybilny Marka/Model Nintendo
Numer modelu Czarny
Nazwa marki xunbeifang


100% Brand new Wysokiej Jakości produkt Wykonane Dla SNK dla NEOGEO 15 pin przedłużacz kabla Długość: 1.8 m
Lekcjamatematyki.com obsługuje Visa, MasterCard, Kart Debetowych Maestro, Western Union, i przelew za pośrednictwem banków. Aby dowiedzieć się więcej o metod płatności na Lekcjamatematyki.com, proszę odnieść się do "Centrum Pomocy"
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności. Wysyłamy zamówienie wysyłka TYLKO adres. Prosimy upewnić się, że adres jest poprawny zanim zapłacisz. Nie wysyłamy na weekend lub święta. Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki. Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych.

Tanie: 10 sztuk Wymiana 1.8 m przewód Naprawa gry gamepad joystick Kontroler kabel 15 pinowe do NEOGEO, wysokiej jakości 10 sztuk Wymiana 1.8 m przewód Naprawa gry gamepad joystick Kontroler kabel 15 pinowe do NEOGEO, dostawcy Kable z Chin