1 sztuk 3D przynętę Drobnych przynęty 7 cm 8g plastikowe sztuczne Minnow twarde przynęty do przynęty połowów tackle

zł3.06

-20 %

zł3.83

Nowy produkt

W magazynie

Rozmiar 70mm
Numer modelu 7cm 8g
Pozycji Rzeka,Zbiornik staw,Morze łodzi rybackich,Ocean beach fishing,Stream,Jezioro
Kategoria Przynęta
Nazwa marki weihefishing
Typ Sztuczne przynęty


Cechy Produktu: produkt Ten jest Drobne typu twarde przynęty. Na imitacja squid jest szczupła i jest podstawowym model przynęty. Ruch przynęty jest stosunkowo prosta dla początkujących, i różne wzory kolorów znacznie stymulować szans na gryzienie.
Twarde przynęty: Minnow To głównie imituje małe ryby, które można zobaczyć w przyrodzie. Zazwyczaj, małe ryby w przyrodzie mają różne zachowanie wzory, takich jak: out-of-grupa podróży, podlewanie na głowie, pływanie na wodzie, ucieczce od wroga, umierania, najniższy, i tak dalej. Oprócz tego, że darmowa w obsłudze przez wędkarza, niektóre mają specjalne przynęty. Oprócz pływanie pozycji: S (głębinowa) F (pływające wody) SP (zawieszone, w fisher nie rusza przynęty nie rusza) Jest on używany do naśladować ruch małe ryby na wodzie lub działaniem wody wąż na wody. To jest zwykle napędzany przez działanie wędkarz, aby pokazać działania swinging lewy i prawy (powszechnie znany jako pies spacer DOG WALKING)

Tanie: 1 sztuk 3D przynętę Drobnych przynęty 7 cm 8g plastikowe sztuczne Minnow twarde przynęty do przynęty połowów tackle, wysokiej jakości 1 sztuk 3D przynętę Drobnych przynęty 7 cm 8g plastikowe sztuczne Minnow twarde przynęty do przynęty połowów tackle, dostawcy Wędkowanie Przynęt z Chin