Krótkie Peruki dla Kobiet Jasnozielony Krótki Bob Peruka Włosy Nie Grzywka Część Środkowa Długość Ramion Nie Ludzki Włos Koronki front-Anxin Peruka

zł49.70

Nowy produkt

W magazynie

Długość rozciągnięty 12 cali
Pozycje w opakowaniu 1 sztuka tylko
Rozmiar nasadki Średnia wielkość
Tekstury Naturalne fali
Peruki długość Krótki
Materiał klasy Wysokiej Temperatury Włókna
Nazwa marki anxin


Ten Fryzura jest niedostępny. Proszę nie umieszczać żadnych zamówień.
Jeśli naprawdę podoba ten peruka, akceptujemy hurtowego zamówienia. Thanks.
Ważna informacja dla rosji klienta
Według nowy rosja polityki, proszę napisać swoje imię i nazwisko z trzy słowa z angielskiego, jeśli jesteś z rosji. czy to jest możliwe, że nie będziesz otrzymywać swoje przedmioty na czas.
Anxin peruka ciepłe monit 1. dlaczego kolor nie wydaje się dokładnie tak, jak pokazują zdjęcia?
Różnice w kolorze mogą być spowodowane przez innych powodów, takich jak kolor odbicie w monitorze, oświetlenie, tła itp. 2. dlaczego moje włosy stają się czochra?
Włosy by stał się splątane z powodu suchości, oleju i brudu budowania sól, wody i nie czesanie z włosów codziennie, upewnij się, aby umyć i stan włosów. 3. dlaczego dawka włosy rzuca?
Po nowy produkt został wyprodukowany, nie będzie miał trochę pływające włosy na nim, więc kiedy twój pierwszy przy użyciu, pływające włosy będą wypaść. To jest normalne.
Szanowni państwo, dziękujemy za zakup. Twoje zadowolenie jest naszym cele. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta po pierwsze. postaramy się jak najlepiej, aby ci pomóc!

Tanie: Krótkie Peruki dla Kobiet Jasnozielony Krótki Bob Peruka Włosy Nie Grzywka Część Środkowa Długość Ramion Nie Ludzki Włos Koronki front Anxin Peruka, wysokiej jakości Krótkie Peruki dla Kobiet Jasnozielony Krótki Bob Peruka Włosy Nie Grzywka Część Środkowa Długość Ramion Nie Ludzki Włos Koronki front-Anxin Peruka, dostawcy Brak Lace Peruki syntetyczne z Chin