EDELL 925 Sterling Silver Oryginalny Rose Logo Serca Klip kobiet Moda Biżuteria Prezent Ślubny

zł44.88

Nowy produkt

W magazynie

Grzywny lub mody Grzywny
Typ artykułu Koraliki
Metale typu Srebrny
Pozycja wysokość None
Główny kamień Cyrkon
Pozycja waga None
Pozycja kształt Okrągły kształt
Numer modelu 787433CZ
Numer certyfikatu None
Certyfikat typu CMA
Nazwa marki PANHOME


Uwagi na zakup:
1. wszystkie zdjęcia produktów są tylko w celach informacyjnych i pochodzi od rzeczywistych obiektów. Pomimo pewnego odchylenia wyświetlacza ustawienie, fotografia kąt i oświetlenia, zdjęcia są przedmiotem fizycznej produktu. dla każdej specjalnej pytanie, prosimy o kontakt z Obsługą klienta przed zakupem.
2. jak na zdjęciach są niemożliwe, aby zachować 1: 1 stosunek z obiektem. Tak więc proszę uważnie przeczytać kierunek rozmiar z góry, a następnie umieścić zamówienie po porównaniu.
Jakości opis
1. wszystkie produkty są w 925 sterling silver i wsparcie identyfikuje z arodowy władz.
2. większość produktów mark 925 i LOGO, z wyjątkiem kilku produktów. Wszelkie pytania o kontakt z Obsługą klienta. Twoja satysfakcja jest zawsze naszym dążenie.
Zaletą cena
Wszystkie produkty w naszej firmie są fabrycznie bezpośrednie, savingmost z sprzedaży cykli i kosztów operacyjnych. W związku z tym, zapewniamy państwu najwyższy zakupy doświadczenie z niską ceną.

Tanie: EDELL 100% 925 Sterling Silver Oryginalny Rose Logo Serca Klip kobiet Moda Biżuteria Prezent Ślubny, wysokiej jakości EDELL 100% 925 Sterling Silver Oryginalny Rose Logo Serca Klip kobiet Moda Biżuteria Prezent Ślubny, dostawcy Koraliki z Chin