Test na Xiaomi Redmi 3 3 s 3Pro 3 Prime Ekran Dotykowy Czujnik Szkło Digitizer + LCD monitor moduł panelu montaż

zł63.90

-20 %

zł79.89

Nowy produkt

W magazynie

Kolor black, white, gold
Kompatybilny marka XIAOMI
Nazwa marki AGWSUSI
Ekran > 3"
Stan przedmiotu Nowy
Zestaw lcd Tak
Rozdzielczość wyświetlacza 1280x720
Ekran dotykowy typu Pojemnościowy ekran
Numer modelu For Xiaomi Redmi 3 3S 3Pro 3Prime
Screen Size 5"
Colors Black White Golden
QC Tested Before Sending
Shipment Within 48 Hours

Opis produktu:
AGWSUSI 100% Testowane Wymiana Dla Xiaomi Redmi 3 3 s 3Pro 3 Prime Pełny Ekran Dotykowy Czujnik Szkło Digitizer + LCD monitor moduł panelu Zgromadzenia
Pozycja Szczegóły:
Wysokiej jakości części zamienne, To może być zdatny do telefonu idealnie.
Zarejestrowany Przesyłki, aby upewnić się, można otrzymać paczkę jak najszybciej; będziemy zorganizować przesyłkę w ciągu 48 godzin (Oczekiwać na specjalne świąt).
Zaangażowaliśmy się w tej dziedzinie od wielu lat, będziemy ci najbardziej pomocne porady, możesz być ulgę zakupu.
Najbardziej konkurencyjne ceny, jeśli nie są doświadczenia, aby zastąpić ci telefon, proponujemy, aby spojrzeć niektóre filmy na Youtube, Lub wziąć lcd do naprawy sklepie, to również może zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Trzy Miesiące jakość gwarantowana, nie trzeba się martwić o jakość.
Kompatybilność: Garnitur Dla Xiaomi Redmi 3 3 s 3Pro 3 Prime
Produkt wykazuje:
Wysyłka i Dostawa Oceń:
Płatność:
Ciepłe Porady: Nasz ekran są testowane przed wysłaniem, i pakowane to bardzo dobrze. Ale Proszę pamiętać, że test swój produkt przed zainstalowaniem go. Jeśli nie, to będzie trudno ocenić odpowiedzialność jeśli LCD jest uszkodzony. Proszę sprawdzić produkt pierwszy, i jeśli nie jest to problem, komunikować się ze sprzedawcą w czasie. Jeśli kupujący ma już zainstalowany produkt po opinie, sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności dla produktu. Jeśli to jest naprawdę z jakiś problem, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem wiadomości zamówienia i upewnić się, że produkty od nas i z naszych stempla. Jeśli chcesz zwrócić produkt, przed wrócisz, proszę skonsultować wszystkie zwrotu szczegóły z naszą obsługą klienta, a następnie pakowane to dobrze. Po wysłane, proszę dać nam tropi w celu możemy śledzić go i niech wiesz aktualizacji status. Wszystkie ekrany testowane działa dobrze przed wysyłką, proszę nie zainstalować go przed badaniem, daj nam znać stan przed instalacją (Tylko podłączyć lcd do płyty głównej do testów. ponieważ niektóre problemy mogą spowodowane niewłaściwym instalacji). Utraty gwarancji, jeśli produkty uszkodzone po instalacji, zamówienie non zwrotowi.

Tanie: 100% Test na Xiaomi Redmi 3 3 s 3Pro 3 Prime Ekran Dotykowy Czujnik Szkło Digitizer + LCD monitor moduł panelu montaż, wysokiej jakości 100% Test na Xiaomi Redmi 3 3 s 3Pro 3 Prime Ekran Dotykowy Czujnik Szkło Digitizer + LCD monitor moduł panelu montaż, dostawcy Lcd Do Telefonów Komórkowych z Chin