Canis Latrans 1x20 Solar Red Dot 2MOA Reddot Rifle Scope Powiększenie 1X Czarny Stop Aluminium do Polowania Na Zewnątrz gs2-0104

zł357.60

-14 %

zł415.84

Nowy produkt

W magazynie

Funkcja Czerwona kropka
Nazwa marki CANIS LATRANS
Typ Karabin
Numer modelu gs2-0104
Product name 1x20 red dot scope
Red Dot 2MOA
Length 83.5mm
Click Value 1MOA


Kupujący Uwaga:
Jeśli chcesz dużej ilości tych rzeczy pls skontaktuj się z nami dla cenie hurtowej, możemy dać lepszą cenę dla Płyty Ount.
Nie możemy wysłać Baterii W pakiecie, ponieważ post nowy reguły nie pozwalają statek z baterii, y Nasza współpraca będzie bardzo mile widziane.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę zostawić nam wiadomość, będziemy stale to sprawdzić i odpowiemy jak najszybciej.
Bardzo dziękuję i szczęśliwy dzień!
Nowy Nabytek 1x20 Red Dot Zakres Powiększenie 1X Czarny Stop Aluminium do Polowania Na Zewnątrz gs2-0104
Funkcja 1 produkt przyjęła AAA baterii z 1.5 v i baterii słonecznych (wewnętrzna jest napięcie 3.3 v). Możemy wybrać bateria słoneczna do ładowania pierwszy i może pobierać opłaty za baterii w tym samym czasie. Bateria będzie działać automatycznie, jeśli solar power nie jest wystarczające. 2. energia słoneczna jest wymagalny dla baterii, nawet przełącznik jest wyłączony. 3. There są dwa przełączniki w tym “↑” i “↓”. 4. “↑” jest przełącznik dla włączanie i regulacja zwiększenie jasności. Podczas dotknąć przycisku “↑” które pokazać niewykonaniem zobowiązania najniższa jasności. Jasność będzie zwiększenie po naciśnięciu przycisku “↑” przez czas. Najbardziej najjaśniejszą stan jest na 6 klasy, po naciśnięciu przycisku “↑” więcej niż 6 razy, nic nie zostanie zmieniony. 5. przycisk “↑” służy do obniżenie dół jasność i wyłączenie. Jasność będzie obniżona dół naciskając “↑” przez czas. To będzie stanie wyłączonym po naciśnięciu więcej czasu na to i to jest na najniższym jasności.

Tanie: Canis Latrans 1x20 Solar Red Dot 2MOA Reddot Rifle Scope Powiększenie 1X Czarny Stop Aluminium do Polowania Na Zewnątrz gs2 0104, wysokiej jakości Canis Latrans 1x20 Solar Red Dot 2MOA Reddot Rifle Scope Powiększenie 1X Czarny Stop Aluminium do Polowania Na Zewnątrz gs2-0104, dostawcy Lunety z Chin