NIEBIESKI KOŃCÓWKI Bougie Spark Plug VORTEX HX-C7 silnika 10 sztuk/partia DLA CR7HIX CR7HSA CR7HS CR7HVX A7RTC A7TC A6RTC IUF22 Z7G u22FS A7RIU

zł63.48

-17 %

zł76.49

Nowy produkt

W magazynie

Nazwa marki Int
Typ nickel
Wartości opałowej Wysoka
Część producent numer HX-C7
Kraj/region samochodów producenci CHINA
Inne numer części HX-C7
Materiał elektrody Normalne
Numer części interchange HX-C7
Kody odniesienia HX-C7
Podstawy montażowej Mieszkanie
diameter 10 MM
reach 12.7 MM
hex size 16 MM
gap 0.7 MM
heat range 7


Niektóre pomocna małe narzędzia, może być będziesz cieszyć się!!
Można było kupić razem.
PROSZĘ ZAUWAŻYĆ!!
Jeśli potrzebujesz spark plug terminal nakrętki, proszę zostawić wiadomość, w przeciwnym razie nakrętki nie zostanie wysłany do ciebie razem, bardzo dziękuję!!
Niebieski centrum elektrody,
Super moc!
Liben Auto Części Industrial Co., LTD jest wiodącym spark plug badań, rozwoju, i produkcji firma z siedzibą w Chinach. Jesteśmy jednym z niewielu profesjonalne spark plug producentów, który został dostarczanie świat z zaawansowane i niezawodne świece zapłonowe od ponad 20 lat. Na podstawie wdrożenia nowych technologii, i lat doświadczeń obsługi klientów, liben jest zobowiązana do innowacji w spark plug przemysł, aby spełnić potrzeby naszych klientów.
Liben znajduje się w JiangCheng dzielnicy Przemysłowej Jiangmen City, Guangdong. O łącznej inwestycji 20 mln, i o powierzchni ponad 20,000 metrów kwadratowych, fabryka posiada nowoczesne warsztaty i nowoczesny system zarządzania, z silnym techniczne tle. Jesteśmy stale pracuje w celu zwiększenia produkcji przy zachowaniu wysoki poziom jakości.
Z wysoce zautomatyzowany zakład produkcyjny, nie jesteśmy jako zależna od pracy, jak jesteśmy na talent. Nasza firma posiada zatrudnia ponad 100 osób, o znacznej inżynierii, marketingu i techniczne talentów. Nasz personel jest entuzjazm, szczerość, i poświęcenie dla satysfakcji klienta, jest solidny fundament naszej firmy.

Tanie: NIEBIESKI KOŃCÓWKI Bougie Spark Plug VORTEX HX C7 silnika 10 sztuk/partia DLA CR7HIX CR7HSA CR7HS CR7HVX A7RTC A7TC A6RTC IUF22 Z7G u22FS A7RIU, wysokiej jakości NIEBIESKI KOŃCÓWKI Bougie Spark Plug VORTEX HX-C7 silnika 10 sztuk/partia DLA CR7HIX CR7HSA CR7HS CR7HVX A7RTC A7TC A6RTC IUF22 Z7G u22FS A7RIU, dostawcy Świece Zapłonowe i Świece Żarowe z Chin